Blog - wpisy autora Justyna Kukuryk

Certyfikat SSL - szyfrowane bezpieczeństwo

Certyfikat SSL - szyfrowane bezpieczeństwo

Ubezpieczyłeś swój dom, samochód, wykupiłeś polisę na życie, prowadzisz biznes. Jesteś odpowiedzialny, więc zadbaj również o profesjonalną ochronę danych firmowych. Posiadając stronę www, na której obsługujesz klientów, z pewnością wiesz jak ważne jest, aby zapewnić im pełne bezpieczeństwo korzystania z Twojego serwisu. Bezpieczeństwo w sieci stało się cennym standardem, w który warto inwestować.

więcej »

Cloud Computing - Chmura Możliwości

Cloud Computing - Chmura Możliwości

Cloud Computing, czyli chmura obliczeniowa - otwiera nowe możliwości udoskonalania i optymalizowania procesów biznesowych. Jest to skuteczna alternatywa dla własnego centrum danych. Jest to narzędzie, polegające na zdalnym udostępnieniu danych przez zewnętrzne podmioty. Usługa dostępna na żądanie w dowolnej chwili i w dowolnym czasie. Zatem, w jaki sposób wykorzystać potencjał Cloud Computingu?

więcej »

SEMcamp – To już 15. raz!

SEMcamp – To już 15. raz!

I my tam byliśmy! 24 kwietnia 2014 r. odbył się 15. jubileuszowy SEMcamp - tradycyjnie na Uczelni Łazarskiego. Specjaliści z branży e-marketingu nie mogą przejść obojętnie obok takiego wydarzenia, a tym bardziej my nie mogliśmy go przegapić.

więcej »
« powrót