Google dla agencji 2010. Warszawa, Teatr Capitol

Google dla agencji 2010. Warszawa, Teatr Capitol

W poniedziałek 31 maja w Warszawskim Teatrze Capitol odbyło się kolejne spotkanie dla uczestników programu Google dla agencji, na które przybyło prawie 300 przedstawicieli agencji reklamowych i interaktywnych z całej Polski.

Nie mogło nas tam zabraknąć. Jak co roku nasza ekipa uczestniczyła w konferencjach organizowanych przez Google, dzięki którym jesteśmy cały czas na bieżąco jeśli chodzi o nowoczesne technologie ze świata marketingu internetowego. Zdobytą wiedzę będziemy wykorzystywać przy usługach, które oferujemy naszym Klientom.

Na konferencji przedstawiciele Google zaprezentowali ciekawe rozwiązania dotyczące najnowszych trendów w Internecie. Dowiedzieliśmy się również o zmianach w programie certyfikacji AdWords.

Druga część spotkania to głównie wskazówki oraz porady dotyczące optymalizacji kampanii AdWords z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi. Została podjęta również dyskusja na temat najnowszych rozwiązań dla reklam lokalnych i mobilnych.

Ostatnia część spotkania poświęcona była nowościom w programie "Internetowa Rewolucja", oraz tematyce nowych działań skierowanych do agencji.

W przerwach pomiędzy dyskusjami można było rozerwać się grając np w piłkarzyki, czy też bawiąc się na symulatorze wyścigów samochodowych. Lunch był wyśmienity, nie wspominając o poczęstunkach (ciastka, napoje, przekąski).

 

Galeria

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1134

Podobne artykuły

Komentarze

« powrót